Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik, Zanim opadnie ostatni płatek, 2019
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Odhady:
372 - 419 EUR
olej, płótno, 72x63 cm
sygn. p.d.: J.K. HUDZIK ’19
EtiketyBETA