Iza Staręga, Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Odhady:
1 047 - 1 279 EUR
technika własna, olej, płótno, 94x51 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA
EtiketyBETA