akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “Prążki” Renata Magda 2014
akryl, płótno, 100x70 cm
Budú licitované všetky položky
Ponuka podaná 5 minút pred koncom dražby predlží čas licitácie tejto položky o ďalšie 3 minúty