Iza Staręga, Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2019
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Odhady:
1 044 - 1 276 EUR
technika własna, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA
EtiketyBETA