Srzednicki Konrad (1894-1993), Przed dworkiem, 1935
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Litografia; wym.: 455 x 565 mm; sygn. oł. p.d.: Konrad Srzednicki, l.d. data. Bardzo rzadkie.
EtiketyBETA