akwaforta, akwatinta, papier; 64 x 48,5 cm (wymiar kompozycji), 75 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: 1964 r. "Rycerz - Rapsod", 19/50, Konrad Srzednicki (ołówkiem).
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené