akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: PIOTROWSKI 11';
opisany na odwrocie: PIOTROWSKI / GRZEGORZ LEON / 2011 / SYRENA.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené