Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
335

add Vaša poznámka
Popis položky
SCHEIBLER, Sophie Wilhelmine - Doświadczona gospodyni i kucharka doskonała dla wszystkich stanów: czyli Nauka gotowania, smażenia i pieczenia smacznym sposobem wszelkiego mięsa, drobiu, zwierzyny, ryb i jarzyn; robienia melszpeyzów, pieczenia ciast, zaprawiania rozmaitych napojów, smażenia konfitur, marynowania i zachowywania rozmaitych owoców i jarzyn, z dołączonemi przepisami karmienia drobiu, robienia octu, drożdżów, mydła i niektórych lekarstw domowych; tudzież bicia wieprzów, solenia i wędzenia rozmaitego mięsiwa i robienia rozmaitych kiełbas, kiszek, salcesonów i t. d. / wyd. przez Zofię Wilhelminę z Koblanków Szeyblerową; podług 8. wyd. niem. na jęz. pol. przeł. Wrocław 1837, W. B. Korn. 19 cm, s. XXVI, 286, k. tabl. [1] z ilustr. (litografia); opr. współcz.: psk.
Na początku szczegółowy spis zawartości, przeszło 1000 przepisów! Miejscami na marginesach drobne ślady po owadach, niewielki ubytek wew. marginesu jednej k. w spisie treści, nieliczne rdzawe plamki na k., stan ogólny dobry!, zachowana ładna rycina. Duża rzadkość.
Dražba
Aukcia 49
Dátum
05 December 2020 CET/Warsaw
Počiatočná cena
135 EUR
Cena predaja
444 EUR
Vyššia ponuka
330%
Zobrazení: 109 | Obľúbené: 1
Dražba

Bydgoski Antykwariat Naukowy

Aukcia 49
Dátum
05 December 2020 CET/Warsaw
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
OneBid neúčtuje dodatočné poplatky za dražbu.
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
O predajcovi
Bydgoski Antykwariat Naukowy
Bydgoski Antykwariat Naukowy Wiesław Dreas
Stary Rynek 3
85-105 Bydgoszcz
+48 52 322 19 77