KOSSAK, Wojciech (1856-1942) - Studium głowy konia. 1936. Olej na tekturze 32x27 cm (w świetle opr.), sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak 1936.
Na odwrocie pracy odręcznie: „Potwierdzam autentyczność Wojciech Kossak”. Opr. 60x49 cm, pod szkłem.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené