litografia barwna, papier, 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: WEINREB 2015 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: E/A (ołówkiem);
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené