olej, tektura; 42 x 34 cm;
sygn. l. d. Wojciech Kossak, 1936;
na odwrocie fragment odręcznego napisu piórem: … stwierdzeniem autentyczności / Wojciech Kossak (słabo czytelnie - część ukryta pod doklejoną tekturą)
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené