KOŹMIAN Kajetan - Ziemiaństwo polskie. Poema w czterech pieśniach. Wyd. E. Raczyńskiego. Wrocław 1839. Nakł. Z. Schlettera. 8, s.XI, [1], 228. oprawa współczesna płótno.
Stan dobry.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené