Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983), Bubble gum map, 2020
addVaša poznámkacreate
Popis položky
technika mieszana (akryl i media akrylowe), płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
EtiketyBETA