akwaforta, akwatinta, papier, 13 x 8 cm (odcisk płyty), 18,5 x 12,5 cm (wymiar arkusza);
w kompozycji, na płycie, tytuł i data; poniżej sygn. i opisany: A46/50 E/A Stasys (ołówkiem).
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené