Wojciech Ćwiertniewicz (ur. 1955), Bez tytułu (39), 2013
addVaša poznámkacreate
Popis položky
akryl, płótno, 24 x 18 cm, sygn. p.d.: Ćwiertniewicz '13
EtiketyBETA