olej, tektura; 51 x 51 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek;
na odwrocie nalepka: Salon Malarzy Polskich Kraków ul. Floriańska 37 z nazwiskiem autora, tytułem: Dzwonnica, cena: koron 450.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené