technika mieszana, płótno; 40 x 60 cm;
sygn., dat. i opisana: DANIEL KRYSTA / tyt:"KD853" / technika miesz. na płótnie / 40 x 60 cm / 2007.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené