akryl, płótno, 80x40 cm
sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: „Mujer 02” 80x40 cm AKRYL, 2016 Monika Sikor
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené
akryl, płótno, 80x40 cm