Litografia/papier, 74 x 107 cm
Plakat wydano w warsztacie litograficznym W. Główczewski w Warszawie specjalizującym się w druku wielkoformatowych litografii artystycznych.
stan zachowania: plakat po profesjonalnej konserwacji. Retusz ubytku przy górnej krawędzi, ślady dawnego składania, ślady po zaplamieniu w prawym górnym rogu
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené