sitodruk/papier, 43 x 55 cm (odbitka), 100 x 70 cm (plansza)
sygnowany, datowany i opisany oł. p.d.: S Fijałkowski; l.d.: 31 VII 76 / 19 I 95, śr. 11/50
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené