Ewelina Kołakowska (ur. 1993), 4, z cyklu: Darkness visible, 2016
addVaša poznámkacreate
Popis položky
akryl, olej, płyta pilśniowa, 93 x 89 cm, sygn. p. g.: Kołakowska'18
EtiketyBETA