Mirella Stern (ur. 1971), Najbardziej, tryptyk, 2020
addVaša poznámkacreate
Popis položky
akryl, technika mieszana, płótno, 3 x 40 x 40 cm, sygn. p.d.: M.STERN
EtiketyBETA