XVII/XVIII w.
srebro kute, złocone, emalia, m. 160 g; niezidentyfikowany znak złotniczy: monogram wiązany „WS” (lub „SW”) pod koroną; wys. 15,5 cm
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené