84

Figura świętego Jana Nepomucena

add Vaša poznámka
Popis položky
Śląsk lub Czechy, XVIII/XIX w.
drewno lipowe, polichromowane; ubytki, uszkodzenia; wys. 32 cm
Dražba
Aukcja rzemiosła i biżuterii
Dátum
05 December 2020
Počiatočná cena
1 029 EUR
Cena predaja
Zobrazení: 36 | Obľúbené: 1
Dražba

Aukcja rzemiosła i biżuterii
Dátum
05 December 2020
Priebeh licitácie

Licitovať sa budú len zvolené položky, ktoré boli skôr prihlásené. Pre prihlásenie položky kliknite pri zvolenej položke tlačidlo PRIHLÁSIŤ NA DRAŽBU

Dražobný poplatok
OneBid neúčtuje dodatočné poplatky za dražbu.
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky

Regulamin: https://live.sda.pl/conditions-of-sale

O dražbe

O predajcovi
Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
Otváracie hodiny
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Príjem predmetov na dražby

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]