Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
24

Marta Wiatr, 4 pejzaż

add Vaša poznámka
Popis položky
olej, płótno, 70 x 150 cm.

Marta WIATR (1980)
Mieszka i tworzy w Polnej. Spotkanie z przyrodą, kolor w szarościach Jana Cybisa, ekspresja wypowiedzi postimpresjonistów, dramatyczne światło Rembrandta oraz poszukiwanie formy u Picassa, mocno wpłynęły na początkowy etap twórczości. Studia były czasem fascynacji nowoczesnością,porządkowania formy wypowiedzi. Były też momentem odkrycia sacrum. Założenie rodziny było okresem niezwykle ważnym. Twórczość musiała trochę poczekać, zmieniła się tematyka, a kolor nabrał bardziej symbolicznego znaczenia. Tylko walka z materią przybrała na sile. W 2000 r. ukończyła PLSP im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie. W 2006 r. uzyskała dyplom Magistra Sztuki w Akademii Sztuk Pięknych w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego. Od 2006 r. członek ZPAP (okręg krakowski).
Dražba
Mladé umenie
Dátum
05 December 2020 CET/Warsaw
Počiatočná cena
224 EUR
Cena predaja
Žiadne ponuky
Položka už nie je dostupná
Zobrazení: 120 | Obľúbené: 1
Dražba

DESA Kraków

Mladé umenie
Dátum
05 December 2020 CET/Warsaw
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
OneBid neúčtuje dodatočné poplatky za dražbu.
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
O predajcovi
DESA Kraków
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Otváracie hodiny
Pondelok
10:00 - 18:00
Utorok
10:00 - 18:00
Streda
10:00 - 18:00
Štvrtok
10:00 - 18:00
Piatok
10:00 - 18:00
Sobota
10:00 - 14:00
Nedeľa
Zatvorené
Marta Wiatr star