Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
63

Bartosz Michał Hoppe-Sadowski, Bez tytułu

add Vaša poznámka
Popis položky
olej, płótno, 80 x 150 cm, sygn. na odwrocie, 2018.

Bartosz Michał HOPPE-SADOWSKI (1985)
Studiował na wydziale malarstwa i rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Uprawia malarstwo, rzeźbę, rysunek. Uczestniczył w wielu wystawach i plenerach. Inspiruje się między innymi pejzażem, przyrodą oraz naturą. Tworzy obrazy wielkoformatowe jak i miniatury. Maluje w sposób dekoracyjny. Jego prace charakteryzują się bogatą gamą kolorystyczną, używa wyrazistych środków formalnych odważnie łączy je w całość.
Dražba
Mladé umenie
Dátum
05 December 2020 CET/Warsaw
Počiatočná cena
224 EUR
Cena predaja
257 EUR
Konečná cena bez dražobného poplatku
224 EUR
Vyššia ponuka
115%
Zobrazení: 93 | Obľúbené: 0
Dražba

DESA Kraków

Mladé umenie
Dátum
05 December 2020 CET/Warsaw
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
OneBid neúčtuje dodatočné poplatky za dražbu.
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
O predajcovi
DESA Kraków
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Otváracie hodiny
Pondelok
10:00 - 18:00
Utorok
10:00 - 18:00
Streda
10:00 - 18:00
Štvrtok
10:00 - 18:00
Piatok
10:00 - 18:00
Sobota
10:00 - 14:00
Nedeľa
Zatvorené
Zákazníci, ktorí kúpili diela tohto umelca, kúpili aj