akwarela, tempera, papier, 18x24 cm, sygn.u dołu: E.D. 2002 LWY NA PSTRĄGACH", opisany na odwrocie: =LWY NA PSTRĄGACH= tempera 19x24,30.07.02 spis NR - 1016oraz opatrzony pieczęcią autorską
EtiketyBETA