Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976), Gorąca, listopadowa noc, 2020
addVaša poznámkacreate
Popis položky
technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 20 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek
EtiketyBETA