Katarzyna Kabzińska-Masionek (ur. 1993), Łabędzie, 2020
addVaša poznámkacreate
Popis položky
technika mieszana (akryl, olej), płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2020
EtiketyBETA