olej/płótno, 140 x 200 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI, „EXCELLENT” 2020 OIL ON CANAS WROCŁAW'
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené