47

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warszawy), Zachód słońca

add Vaša poznámka

Popis položky
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, płótno, 61 x 92 cm, sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI
Dražba
Varia 39
Dátum
16 December 2020
Počiatočná cena
1 454 EUR
Cena predaja
1 716 EUR
Konečná cena bez dražobného poplatku
1 454 EUR
Vyššia ponuka
118%
Zobrazení: 113 | Obľúbené: 2
Dražba

Varia 39
Dátum
16 December 2020
Priebeh licitácie

Licitovať sa budú len zvolené položky, ktoré boli skôr prihlásené. Pre prihlásenie položky kliknite pri zvolenej položke tlačidlo PRIHLÁSIŤ NA DRAŽBU

Dražobný poplatok
OneBid neúčtuje dodatočné poplatky za dražbu.
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky

Regulamin: https://live.sda.pl/conditions-of-sale

O dražbe

O predajcovi
Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
Otváracie hodiny
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Príjem predmetov na dražby

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Zákazníci, ktorí kúpili diela tohto umelca, kúpili aj