Ryngraf z czasów konfederacji barskiej
(Polska, III ćw.XVIII w.) nsygn.
blacha miedziana, grawerowana, malowana, 23x16.5 cm
na awersie wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej, na rewersie św. Aleksy
Licitovať sa budú len zvolené položky, ktoré boli skôr prihlásené. Pre prihlásenie položky kliknite pri zvolenej položke tlačidlo PRIHLÁSIŤ NA DRAŽBU
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||