tusz, piórko, akwarela, papier / 31 x 22 cm [w świetle ramy]
sygnatura d.: ‘majaberezowska’
numer inwentarzowy: UK/et/26/11/2020/3
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené