Kobiety 2 Melodia na nie. Twarze w czerwieni. Olej na płótnie wym. 93 x 86 cm, sygnowany : Krystyna Cękalska. Katalog wystawy z 1985 r. gratis.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené