akwarela, papier, 33,5 × 27 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: W.Królikiewicz
Proweniencja:
wyposażenie Hotelu Bristol w Warszawie, z lat 1945–65.
kolekcja prywatna.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené