Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
901

AU
add Vaša poznámka
Popis položky
Stav: AU
Odhady: 61 EUR
POLSKA, Henryk Dąbrowski - medal z 1918 r., SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, sygnowany LAUER NURNBERG, Aw: Popiersie en face, poziomy napisy z boków HENRYK / DĄBROWSKI - * 1755 / + 1818, wokoło MARSZ DĄBROWSKI Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKI ZA TWOIM PRZEWODEM ZŁĄCZYM SIĘ Z NARODEM, Rw: Wojsko prowadzone przez generała na koniu, brąz 45 mm, w pudełku z epoki, Strzałkowski 433 (R), trochę uszkodzone obrzeże
Dražba
61 Aukcia WCN
Dátum
12 September 2015 CEST/Warsaw
Počiatočná cena
49 EUR
Odhady
61 EUR
Stav
AU
Cena predaja
299 EUR
Vyššia ponuka
616%
Zobrazení: 71 | Obľúbené: 0
Dražba

WCN

61 Aukcia WCN
Dátum
12 September 2015 CEST/Warsaw
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
12.00%
Nie menej ako 0 PLN pre túto dávku
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
O predajcovi
WCN
Warszawskie Centrum Numizmatyczne Marek Kondrat
ul. Hoża 43/49 / 6
00-681 Warszawa
+48 22 625 67 97
Otváracie hodiny
Pondelok
10:00 - 18:00
Utorok
10:00 - 18:00
Streda
10:00 - 18:00
Štvrtok
10:00 - 18:00
Piatok
10:00 - 18:00
Sobota
Zatvorené
Nedeľa
Zatvorené