Olga Szczechowska (1987), nr 10 z cyklu Uwaga szkło! (2015)
addVaša poznámkacreate
Popis položky
akryl, olej, płótno, 100x70 cm opisany na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA 2015
EtiketyBETA