serigrafia/papier
88,5 x 108 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '2013 – Image – 2013-14 A.P. Jan Pamuła'
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||