akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jadwiga Gałęzowska 1930 (ołówkiem).
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené