akryl,
płótno, 120 x 140 cm, sygn. i opisany na odwrocie: '"WIOSNA" |
GRZEGORZ | LEON | PIOTROWSKI | 2016 | 120 X 140 | "PRZEBUDZENIE"'
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené