akwarela, piórko, tusz, papier; 21 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: B. Stawiński / 1939 (data ołówkiem).
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené