Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
81

Wojtek Siudmak, Premier pas 1

add Vaša poznámka
Popis položky
Wojtek Siudmak, Premier pas 1

Wojtek Siudmak, Premier pas 1

Litografia, egz. 24/300, 39 x 37 cm,

Sygnowany, numerowany i zatytułowany u dołu.

Zakup od artysty.

Wojtek Siudmak urodził się w 1942 r. w Wieluniu. Studiował na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (1961-1966). W 1966 zamieszkał we Francji, gdzie kontynuował studia na paryskiej Ecole des beaux-arts (1967-1968). Do dziś żyje i tworzy we Francji. Jest uznawany za jednego z najważniejszych reprezentantów realizmu fantastycznego, chociaż sam określa się raczej jako hiperrealista fantastyczny. Za swoją twórczość otrzymał wiele nagród i odznaczeń (w tym Order Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej), a jego dzieła były prezentowane na licznych wystawach zbiorowych i indywidulanych na całym świecie. Jego twórczości są poświęcone dwie stałe sale wystawowe: w Muzeum regionalnym w Wieluniu oraz w Musée de l’Imaginaire w Château de Ferrières (Francja).
Dražba
Aukcia umenia 1
Dátum
29 September 2019 CEST/Warsaw
Počiatočná cena
493 EUR
Cena predaja
Žiadne ponuky
Položka už nie je dostupná
Zobrazení: 138 | Obľúbené: 0
Dražba

Art Maniac

Aukcia umenia 1
Dátum
29 September 2019 CEST/Warsaw
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Ponuka podaná 5 minút pred koncom dražby predlží čas licitácie tejto položky o ďalšie 3 minúty

Dražobný poplatok
OneBid neúčtuje dodatočné poplatky za dražbu.
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
O predajcovi
Art Maniac
Art-Maniac Piotr Skiba
ul. Jarzębinowa 18
95-100 Zgierz
+488502091694
Zákazníci, ktorí kúpili diela tohto umelca, kúpili aj