Odporúčania

OneBid jako platforma aukcyjna współpracuje z najlepszymi domami aukcyjnymi i galeriami sztuki w kraju. Kładziemy szczególny nacisk na nawyższą jakość świadczonych usług, dzięki czemu udało się nam wspólnie przeprowadzić już prawie 200 aukcji gdzie klienci korzystający z licytacji online mogli licytować wiele interesujących dzieł sztuki.

Mówią o Nas zadowoleni klienci

Nasza współpraca sięga początku 2015 roku i jest to rozwiązanie które doskonale spełnia nasze oczekiwania. Nasi klienci bardzo sobie chwalą szybkość i niezawodność platformy do licytacji oraz możliwość udziału w aukcjach dzieł sztuki z dowolnego miejsca. Dzięki OneBid również docieramy do nowych klientów, którzy coraz chętniej biorą udział w licytacji online. Szczególnie cenię w platformie OneBid to, że nawet niezbyt zaawansowani w nowych technologiach klienci, bardzo szybko są w stanie z niej korzystać.

Konrad Szukalski
Wicepreces
Agra-Art

Z czystym sumieniem polecam platformę OneBid. Jestem niejako „akuszerem” tej platformy aukcyjnej na rynku sztuki. Szukałem przed dłuższy czas osoby lub firmy, która w profesjonalny sposób zaproponuje za rozsądne pieniądze nie tylko platformę aukcyjną, ale również całą otoczkę aukcji, łącznie z transmisją przebiegu aukcji na żywo w czasie rzeczywistym. Takim „odkryciem” okazała się właśnie platforma OneBid która doskonale spełnia nie tylko moje oczekiwania ale także na bieżąco wprowadza modyfikacje  i udoskonalenia zgodnie z sugestiami użytkowników. Współpracuję z OneBid blisko 2 lata i jestem ze współpracy bardzo zadowolony. Zarekomendowałem też usługi serwisu członkom Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Krzysztof Fabijański
Właściciel
Galeria Sztuki STALOWA

Nic nie zastąpi obcowania z dziełem sztuki na żywo - w galerii, muzeum, pracowni artysty. Czasu jednak mamy ciągle za mało – na pracę, życie rodzinne, rozwijanie pasji. Dzięki internetowi i wirtualnym narzędziom udaje nam się go zaoszczędzić. Internet i social media zmieniły oblicze kolekcjonowania. Zamiana jest znaczna, a dokonała się w ostatnich latach. Czy nam się to podoba czy nie, coraz częściej nabywamy dzieła sztuki przez internet, gdyż przywykliśmy do wirtualnych zakupów w każdej sferze życia. Gdzie powinien „bywać” w internecie kolekcjoner i z jakich narzędzi korzystać, aby w sposób łatwy mieć dostęp do wiedzy i realizować transakcje, a jednocześnie nie dać się oszukać czy zmanipulować? Jednym z najważniejszych internetowych miejsc dla kolekcjonera jest portal onebid.pl Prezentuje katalogi, aukcje internetowe, częściowo notowania. Przede wszystkim jednak po rejestracji do konkretnej aukcji możemy na onebid.pl licytować on-line bez wychodzenia z domu. To rewelacyjna opcja dla osób, które nie mogą osobiście być na aukcji, a nie chcą dawać zleceń licytacji telefonicznej. Korzystanie z onebid.pl jest bezpłatne. Nie traci się też kontaktu z domem aukcyjnym, gdyż płatność i odbiór prac odbywa się bezpośrednio u oferenta. Onebid.pl pozwala też zaprogramować swoją licytacje na przyszłość. Określa się limit, do którego „wirtualna maszyna” licytuje za nas. To ułatwienie dla osób, które chwilowo nie mają dostępu do internetu lub w czasie aukcji mają inne zobowiązania. Onebid.pl pozwala też na licytację w języku angielskim. Generalnie więc same zalety. Korzystamy z onebid.pl przy realizacji w Xanadu, a także przy wszystkich aukcjach charytatywnych, jakie współorganizujemy. Rekomendujemy to rozwiązanie licytacyjne klientom z pełnym przekonaniem.

Agnieszka Gniotek
Właściciel
Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

keyboard_arrow_left Späť