kolaż, serigrafia, papier; 65 × 53 cm (w oprawie)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem: „Multiplied Space VIII, collage - serigraphy,
Zofia Artymowska 1981” oraz dedykacja: „Kochanej Adzie, Zofia”