Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane

Internetowy dom aukcyjny

Witamy w OneBid!

Przygotowaliśmy dla Ciebie grafikę, która krok po kroku wyjaśni, jak licytować na OneBid. To prosty sposób na rozpoczęcie przygody w świecie aukcji online.

Pierwsze kroki
Witamy w OneBid!

Przygotowaliśmy dla Ciebie grafikę, która krok po kroku wyjaśni, jak licytować na OneBid. To prosty sposób na rozpoczęcie przygody w świecie aukcji online.

Pierwsze kroki
Pokaż
Polecamy

117 najciekawsze pozycje

Pokaż
Polecamy

69 najciekawsze pozycje

Pokaż
Polecamy

132 najciekawsze pozycje

keyboard_arrow_up
Aktualności
Pamiętnik z wakacji Pamiętnik z wakacji
12 lipca

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną w nadchodzącym tygodniu.

Maison Polonaise , Paryż 2024 Maison Polonaise , Paryż 2024
10 lipca

Wyjątkowy projekt Domu Aukcyjnego Art in House – ekspozycją dzieł Jerzego Kędziory, Joanny Mieszko i Wojciecha Brewki w Maison Polonaise w Paryżu.

W letnim świetle W letnim świetle
04 lipca

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną w nadchodzącym tygodniu.

Rynek kolekcjonerski w Polsce w pierwszej połowie 2024 roku Rynek kolekcjonerski w Polsce w pierwszej połowie 2024 roku
02 lipca

Za nami pierwsze półrocze, czas więc na krótkie podsumowanie tego co się działo na aukcjach w tym czasie.

keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Licytuj w OneBid i powiększaj swoje zbiory

Teraz nie musisz wychodzić z domu, żeby brać udział w aukcjach internetowych obrazów, zachwycających plakatów i wartościowych książek. Wystarczy, że zarejestrujesz się w OneBid! Nasza platforma aukcyjna działa od 2014 roku. Umożliwiamy branie udziału w internetowych aukcjach obrazów, rękodzieła artystycznego czy numizmatyki. Zarejestruj się, zgłoś chęć licytacji w konkretnej aukcji internetowej i rozpocznij przygodę z kolekcjonowaniem. Masz już bogate zbiory? U nas znajdziesz przedmioty, które je uzupełnią!

Ciesz się licytowaniem z dowolnego miejsca dzięki OneBid!

Jesteśmy portalem aukcyjnym, który idzie z duchem czasu. Umożliwiamy Ci śledzenie aukcji w czasie rzeczywistym i branie w niej udziału przez internet, z dowolnego miejsca. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w interesującym Cię wydarzeniu, wystarczy, że ustawisz limit kwoty. Dzięki temu w trakcie licytacji dana pozycja będzie w Twoim imieniu licytowana automatycznie. Prawda, że to wygodne?

Z łatwością wyszukuj interesujące Cię przedmioty!

Stworzyliśmy portal aukcyjny, który jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Kolekcjonujesz dzieła wyłącznie jednego artysty? Zajrzyj do poświęconej twórcom zakładki. Znajdź artystę i dodaj go do ulubionych. Jeśli jego dzieło pojawi się na aukcji internetowej, dostaniesz informację. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki, gdzie wpiszesz interesujący Cię temat dzieł i od razu otrzymasz wyniki. Przygotowaliśmy też zakładkę z archiwum. Możesz ją sprawdzić, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak kształtowały się ceny do tej pory. Pogrupowaliśmy przedmioty w kategoriach - możesz od razu zajrzeć do aukcji internetowych dzieł sztuki, monet czy książek. Sprawdź też jeszcze dokładniejsze kategorie. Znajdziesz w ich między innymi malarstwo współczesne, grafikę, rzeźby, lampy czy fotografie. Oferta aukcji internetowych dzieł, monet i książek jest na tyle zróżnicowana, że każdy kolekcjoner znajdzie coś dla siebie.

Wybieraj spośród wielu wartościowych przedmiotów

Zadbaliśmy o to, żeby aukcje internetowe obrazów czy innych dzieł sztuki były różnorodne. Są przeznaczone zarówno dla doświadczonych kolekcjonerów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają tworzenie własnych kolekcji dzieł, książek czy monet. Nie brakuje przedmiotów, które zapewniają niski próg wejścia, co wynika z ich ceny. Sprawdź ofertę plakatów - dzięki nim zyskasz wspaniałą dekorację, ale nie tylko. Niewygórowane ceny sprawiają, że możesz zainwestować nawet przy niskim budżecie. Jest duża szansa, że w przyszłość wartość plakatów znacznie wzrośnie.

Nie brakuje też kosztownych przedmiotów, przeznaczonych dla znawców sztuki, osób, które kolekcjonowaniem zajmują się od wielu lat. Na aukcjach internetowych dzieł znajdziesz wyjątkowe obrazy - dostępne są oferty malarstwa współczesnego oraz dawnego. Na aukcjach internetowych dzieł sztuki znajdziesz również rzeźby.

Zajrzyj do OneBid i weź udział w aukcjach internetowych. Zwiększaj kolekcje obrazów, książek lub monet.