Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane

Internetowy dom aukcyjny

Pokaż
Polecamy

38 najciekawsze pozycje

Pokaż

XIII Aukcja Dzieł Sztuki

Galeria Foksal 17

Polecamy

1170 najciekawsze pozycje

Pokaż
Polecamy

95 najciekawsze pozycje

Pokaż
Polecamy

165 najciekawsze pozycje

keyboard_arrow_up
Aktualności
Sztuka, która kusi Sztuka, która kusi
01 grudnia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną w nadchodzącym tygodniu.

Prezent doskonały Prezent doskonały
24 listopada

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną w nadchodzącym tygodniu.

Własna historia Własna historia
17 listopada

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną w nadchodzącym tygodniu.

Mnogość uniwersum Mnogość uniwersum
09 listopada

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną w nadchodzącym tygodniu.

keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Licytuj w OneBid i powiększaj swoje zbiory

Teraz nie musisz wychodzić z domu, żeby brać udział w aukcjach internetowych obrazów, zachwycających plakatów i wartościowych książek. Wystarczy, że zarejestrujesz się w OneBid! Nasza platforma aukcyjna działa od 2014 roku. Umożliwiamy branie udziału w internetowych aukcjach obrazów, rękodzieła artystycznego czy numizmatyki. Zarejestruj się, zgłoś chęć licytacji w konkretnej aukcji internetowej i rozpocznij przygodę z kolekcjonowaniem. Masz już bogate zbiory? U nas znajdziesz przedmioty, które je uzupełnią!

Ciesz się licytowaniem z dowolnego miejsca dzięki OneBid!

Jesteśmy portalem aukcyjnym, który idzie z duchem czasu. Umożliwiamy Ci śledzenie aukcji w czasie rzeczywistym i branie w niej udziału przez internet, z dowolnego miejsca. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w interesującym Cię wydarzeniu, wystarczy, że ustawisz limit kwoty. Dzięki temu w trakcie licytacji dana pozycja będzie w Twoim imieniu licytowana automatycznie. Prawda, że to wygodne?

Z łatwością wyszukuj interesujące Cię przedmioty!

Stworzyliśmy portal aukcyjny, który jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Kolekcjonujesz dzieła wyłącznie jednego artysty? Zajrzyj do poświęconej twórcom zakładki. Znajdź artystę i dodaj go do ulubionych. Jeśli jego dzieło pojawi się na aukcji internetowej, dostaniesz informację. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki, gdzie wpiszesz interesujący Cię temat dzieł i od razu otrzymasz wyniki. Przygotowaliśmy też zakładkę z archiwum. Możesz ją sprawdzić, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak kształtowały się ceny do tej pory. Pogrupowaliśmy przedmioty w kategoriach - możesz od razu zajrzeć do aukcji internetowych dzieł sztuki, monet czy książek. Sprawdź też jeszcze dokładniejsze kategorie. Znajdziesz w ich między innymi malarstwo współczesne, grafikę, rzeźby, lampy czy fotografie. Oferta aukcji internetowych dzieł, monet i książek jest na tyle zróżnicowana, że każdy kolekcjoner znajdzie coś dla siebie.

Wybieraj spośród wielu wartościowych przedmiotów

Zadbaliśmy o to, żeby aukcje internetowe obrazów czy innych dzieł sztuki były różnorodne. Są przeznaczone zarówno dla doświadczonych kolekcjonerów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają tworzenie własnych kolekcji dzieł, książek czy monet. Nie brakuje przedmiotów, które zapewniają niski próg wejścia, co wynika z ich ceny. Sprawdź ofertę plakatów - dzięki nim zyskasz wspaniałą dekorację, ale nie tylko. Niewygórowane ceny sprawiają, że możesz zainwestować nawet przy niskim budżecie. Jest duża szansa, że w przyszłość wartość plakatów znacznie wzrośnie.

Nie brakuje też kosztownych przedmiotów, przeznaczonych dla znawców sztuki, osób, które kolekcjonowaniem zajmują się od wielu lat. Na aukcjach internetowych dzieł znajdziesz wyjątkowe obrazy - dostępne są oferty malarstwa współczesnego oraz dawnego. Na aukcjach internetowych dzieł sztuki znajdziesz również rzeźby.

Zajrzyj do OneBid i weź udział w aukcjach internetowych. Zwiększaj kolekcje obrazów, książek lub monet.