olej, tektura
50 x 30,5 cm
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Zygmunt Ajdukiewicz 1900.na odwrocie napis ołówkiem: Herr von Ritter | Wiener | Kunstlerhaus 1901.