akwarela,
gwasz, ołówek, papier, 22 x 33 cm w świetle passe-partout sygn. p. d.: P. POTWOROWSKI Projekt scenografii do przedstawienia, zapewne dla Teatru Polskiego w Poznaniu z którym artysta współpracował |