akryl, spray, płótno, 95 x 115 cm, sygn. na odwrocie: '2017 | PIOTR AMROZIAK | SHAMAN'
WYSTAWIANY:
2018 – wystawa indywidualna „Urban Cave”, Galeria Wejście przez sklep z
platerami, Warszawa
2017 – wystawa indywidualna „Plujący Obraz”, Galeria Apteka Sztuki,
Warszawa