HBA
Hanseatische Briefmarkenauktionen OGE
Gebrüder Ehrengut
41. Internationale Aukction
23. bis 26. April 2023
Münzen und Medaillen der Stadt Danzig
Deutsche Münzen 18. bis 20. Jahrundert
Na aukcji wystawione były między innymi:
– monety i medale, odznaczenia Miasta Gdańska (XV-XX w.): poz. 1 - 467
Stron: 69, [5], tabl. [32], okładka miękka wydawnicza.
Stan zachowania: b. dobry-,
Masa: ok. 0,34 kg