Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Kwiat o trzech płatkach, między nimi kulki.
VF
addVaše poznámkacreate
Popis položky
Zachovalost: VF
Sarbsk 18, waga 0,18 g, śr. 16,59 mm, szara patyna.
ŠtítkyBETA